kurzy měn: USD - americký dolar 1USD =  0.92EUR,   23.31CZK
Zásilková služba   |    přihlásit   |   registrovat  |  kontakt
 Spočítejte si cenu přepravy
Cílová země:
     
Hmotnost:
rozměry: (nepovinné)
 x   x   

Nabízené druhy přepravy

Menu přepravy
status text
Dachser Cargo
(letecká cargo přeprava)

Ve spolupráci s německou společností Dachser nabízíme možnost letecké přepravy větších firemních zásilek. Tento způsob přepravy se v žádném případě nehodí pro soukromé zásilky a je třeba počítat se zvýšenými náklady na přepravu.

Pro pohodlnou přepravu velkých soukromých (ale i firemních) zásilek o hmotnosti do 150 lbs doporučujeme DHL Express, pro zásilky nad 150 lbs Vám zásilku raději vypravíme přes TNT Economy Freight, pro který stanovujeme individuální kalkulace vystavované na vyžádání.


Základní informace pro Dachser
Letecké cargo je vyprováno zámořskými lety společnosti Lufthansa nebo Cargo Lux. Doba doručení je zhruba 10 pracovních dnů. Zásilky se vyplatí až nad celkovou hmotností přes 100 kg, ale účtovaná cena není konečná, další poplatky jsou účtovány za manipulaci, skladování, celní řízení a doručení na české či slovenské straně. Proto zde uvádíme pouze obecné informace, že tuto službu jsme schopni poskytnout, ale dokážeme ji ve většině případů nahradit ekonomičtějšími ekvivalenty.

Vypravení cargo zásilek je náročné i na správné zabalení, vydřevení a vyztužení zásilek proti případnému pohybu v letadle.

Všechny zásilky pro letecké cargo jsou před naložením kontrolovány rentgenem.
© 2005-2024 Zásilková služba - Všechna práva vyhrazena O nás