kurzy měn: USD - americký dolar 1USD =  0.93EUR,   23.73CZK
Zásilková služba   |    přihlásit   |   registrovat  |  kontakt
status text
Stěhování skladu a změna adres schránek od 14.3. 2022


Vážené klientky, vážení klienti,
Zásilková služba je s Vámi letos už osmnáctým rokem. S některými z Vás spolupracujeme od samých začátků. Těší nás vaše neutuchající přízeň a jsme rádi, že využíváte našich služeb, které se snažíme neustále zlepšovat.

V průběhu let jsme několikrát změnili adresu, poprvé abychom zvětšili sklady a byli schopni rychle odbavovat rostoucí počty zásilek. Podruhé jsme se přestěhovali blíže letišti, abychom byli rychlejší a pružnější, o pár let později zase z Kalifornie do Oregonu, abychom vás zbavili nutnosti platit americkou sales tax (obdobu DPH) a letos je to před námi zase. Meziroční nárůst cen pronájmů skladů nás přinutil poohlédnout se po levnější variantě, protože na vás nechceme přenášet tíhu neustále se zvyšujících nákladů a vstupů. Je třeba zmínit i to, že naše poplatky, se narozdíl od všech našich nákladů za posledních 15 let nezvyšovaly, takže teoreticky každý rok snižujeme cenu našich služeb tím, že nezdražujeme :)

Hlavní fáze stěhování 2022 probíhá ve dnech 12-15. března a stěhujeme se do městečka Waldport na pobřeží Oregonu. Zůstane tím zachována výhoda neúčtování sales tax při online nákupech z celého území USA. Nový sklad je opět větší než náš stávající sklad a umožní nám odbavení zásilek alespoň stejně dobře, jako sklad v Milwaukie, ale při nižších nákladech.

Nová adresa schránky

Při stěhování budeme rozhodně potřebovat i Vaši součinnost. Především bude třeba si po datu 26.února změnit vaši doručovací adresu u obchodníků a na online tržištích (Amazon, eBay, Etsy, Rakuten, ...), čísla schránek zůstávají zachována.

Nová adresa schránek Zásilkové služby bude ve formátu

Jméno Příjmení
485 NW Cedar Street
#[číslo Vaší schránky]
Waldport, OR 97394

Původní adresa přestane fungovat ke 14.březnu, po zapojení Internetu ve čtvrtek 17.března už pojedeme natvrdo z nové adresy. Na stávající adrese bude částečně zřízeno dočasné přesměrování zásilek u přepravců, kteří to umožňuji. Pro převislé zásilky, které už budou na cestě bude v našem skladu v Bendu zajištěn sousedy "odchyt zásilek" (zásilky doručené na starou adresu ale nebudou v den doručení zapisovány do systému), tyto zásilky hromadně přepošleme do Waldportu na konci března. Odchyt bude ukončen 31.3. po tomto datu se budou zásilky vracet odesílatelům jako nedoručitelné. Věnujte proto prosím v tomto přechodovém období zvýšenou pozornost při nákupech vaší doručovací adrese, aby nedocházelo ke zbytečným problémům s doručením.

Změna adresy bude mít benefit i v tom, že se nejedná o komerční adresu a po nějaký čas na ni bude možné zasílat nákupy i z obchodů, které na přeposílací adresy odmítají zasílat, např. Macys, Tommy Hilfiger, Abercrombie.


Velikost schránky a doba uložení zásilek
Další výhodou bude prodloužená doba bezplatného skladování zásilek u účtů Standard, prodloužená na 60 dnů pro jednotlivou zásilku.
Zvýší se rovněž plocha pro uskladnění větších zásilek na paletách. Při objednávání přepravy zboží na paletách specifikujte přepravci, že je při doručení potřeba "lift gate", protože nový skad není vybaven rampou a na vysokozdvižný vozík si musíme nejdříve vydělat.

Po dokončení stěhování, hned jak se usadí prach, Vám pak nabídneme hned několik nových služeb, ale o nich si napíšeme detailněji až později. Nyní se musíme soustředit na vlastní stěhování.

Odesílání odchozích zásilek bude opět fungovat od pátku 18.3., den poté, co nám provider zprovozní ve Waldportu Internet.

Budete-li mít ohledně stěhování jakékoliv dotazy, napište nám na zákaznickou podporu. Obecné dotazy spolu s odpověďmi zveřejníme v tomto článku.

Děkujeme Vám za vaši za trpělivost v uplynulém měsíci. Držte nám palce, aby stěhování proběhlo bez problémů a budeme se těšit nashledanou s vašimi balíčky na nové adrese.


Váš tým Zásilkové služby.

© 2005-2024 Zásilková služba - Všechna práva vyhrazena O nás